Konsultācijas klātienē - 27. un 28. jūnijā!
uz konsultācijām pieteikties zvanot - 27252525

Seksologa apskateProfilaktisko apskašu mērķis ir savlaicīgi konstatētu kādas saslimšanas un pārliecinātos, ka konkrētajam cilvēkam nav saslimšanu, kuras var ietekmēt veicamos pienākumus, piemēram, redzes pārbaude autovadītājiem utt.

Profilaktiskās apskates var iedalīt obligātajās un brīvprātīgās. Obligātās pārbaudes tiek pieprasītas stājoties mācību iestādē, iegūstot autovadītāja apliecību, ieroču nēsāšanas atļauju utt. Brīvprātīgās ir tās, kuras ārsti rekomendē veikt veselības saglabāšanai, uzlabošani un slimību profilaksei.

Seksoloģijā, profilaktiskajām apskatēm un konsultācijām ir būtiska nozīme seksuālo funkciju saglabāšanai un uzlabošanā. Saprotu, ka daudziem nepatīk apmekēt ārsta konsultācijas, maksāt par tām, jo sūdzību it kā nav. Tomēr, kā prakse pierāda, ka reālajā dzīve,  tā tas nebūt nav.

Ir ierasts, ka ārstu seksologu apmeklē tad, kad esošā problēma ir samilzusi, daļā gadījumu, dēļ minētās problēmas esošās attiecības ir uz sabrukšanas robežas un tad rodas jautājums, "kur Jūs bijāt pāris gadus atpakaļ?"

Biežākie jautājumi, kuriem nepievērš pietiekami nopietnu uzmanību ir saistīti ar dzimumakta ilgumu, erekcijas kvalitāti, savu seksuālo vēlmju apzināšanu, pašām seksuālajām darbībām (seksuālās uzvedības modeli) utt.

Ļoti būtisks jautājums ir saistībā ar jauniešu un pasaudžu konsultēšanu un apskatēm. Krievijā veiktais pētījums (tēzes publicētas 2016.10.05), kurā tika apsekoti 2294 puiši vecumā no 8-17 gadiem. Pētījuma mērķis bija noskaidrot dažādu reproduktīvo orgānu saslimšanas jauniešu vidū. Pētījuma rezultātā 16 % (380) zēniem tika konstatētas dažāda rakstura reproduktīvo orgānu saslimšanas. 5,2 % konstatēja fimozi.

Kad vajadzētu veikt profilaktisko apskati?

Vecākiem savus dēlus uz profilaktisko apskati pie ārsta seksologa, būtu jāaizved pubertātes perioda sākumā (12-14 g.v), uz atkārtotu 16-17 gadu vecumā.

Vīriešiem pēc 18 gadiem, ieteicams ārstu seksologu profilaktiski apmeklēt reizi divos gados un ne retāk kā reizi 5 gados! 

Pieteikties uz konsultāciju

Uz Augšu