Seksologs dr. Artūrs Vāvere

Seksologs dr. Artūrs Vāvere

Es, dr. Artūrs Vāvere, esmu gandarīts, redzēt Jūs savā mājas lapā, kurā runāju un rakstu par seksuālo veselību, seksuālajām attiecībām, par iespējām, kā uzlabot un pilnveidot seksuālās spējas, padarīt seksuālās attiecības radošākas. Mājas lapā Jūs atradīsiet dažādas iespējas, kā pilnveidot savas seksuālās spējas, kā pilnveidot savas seksuālās attiecības, gūstot pārliecību un ticību savai seksuālajai identitātei.

  • Kopš 1994. gada strādāju par ārstu un pēdējos 25 gadus esmu sertificēts ārsts seksolos, seksopatologs. Savas profesionālās ārsta gaitas uzsāku Valsts infektoloģijas centrā. Vairākus gadus darbojies HIV/AIDS izplatības ierobežošanā Latvijā, realizējis vairākus ANO, ES un citu fondu finansētus projektus. Zināmu laiku esmu strādājis arī kā ārsts venerologs.
  • Kopš 2006. gada esmu Latvijas ārstu seksologu biedrības valdes priekšēdētājs un sertifikācijas komisijas loceklis.
  • Kopš 2015 gada esmu uzsācis sniegt konsultācijas attālināti (WhatsApp, Skype). Tas sniedz iespēju pilnvērtīgāk komunicēt ar klientu un sniegt nepieciešamo palīdzību jebkurā laikā.
  • Kopš 2016. gada Latvijas andrologu biedrības valdes loceklis..

Līdz šim mana profesionālā darbība, bija saistīta šeit Latvijā, pārsvarā ar vīriešu seksuālās veselības jautājumiem. Piecpadsmit gadu laikā esmu izveidojis programmu dzimumlocekļa formas un izmēru korekcijai, sācis attīstīt un ieviest seksa terapiju Latvijā.

2016. gads ir pārmaiņu laiks, kas arī manā profesionālajā darbībā ienes jaunas vēsmas. Lai arī periodiski esmu pieejams Latvijā, tomēr pārsvarā darbojos un atrodos Francijā.

Atrodoties Francijā, cenšos izmantot mūsdienu tehnoloģijas sasniegumus un kā lielākajā daļā attīstīto valstu, centīšos nodrošināt ārsta seksologa konsultācijām onlainā – video konsultācijas internetā. Esot vēl Latvijā, jau daudzi ārvalstīs dzīvojošie ir veiksmīgi izmantojuši šo iespēju.

Vēlos Jūs mudināt un novēlēt: risiniet savlaicīgi seksuāla rakstura jautājumus! Aizmirstiet kautrību, aizspriedumus un droši vērsieties pie ārsta seksologa pēc palīdzības vai konsultācijas!

Lasīt arī: "Kurpnieks bez kurpēm. Vai seksologs bez seksa?"