Katram indivīdam ir savas vēlmes un seksuālās vajadzības, kuras viņš vēlas realizēt attiecībās ar partneri. Cilvēkiem ir ar atšķirīga dzīves pieredze, savi ieradumi, kompleksi, uzskati, tad šīs vēlmes un vajadzības starp partneriem var atšķirties, kas var radīt problēmas intīmajās attiecībās.

Ļoti bieži ir tā, ka cilvēks pats īsti nemaz neapzinās savas vēlmes, jo par tām nav domājis. Šādās situācijās parasti klients atzīmē, ka viņam nepatīk, jeb nekādu baudu nesniedz tas, kas notiek viņu attiecībās, bet nevar konkrēti pateikt, ko īsti pats vēlētos.

Būtu katram jāsāk ar sevis izprašanu, lai apzinātos, ko viņš vēlas, kas viņam patīk un kas viņam ir nepieciešams, lai intīmajās attiecībās justos pietiekoši harmoniski.

Jāņem vērā, ka personīgās seksuālās vajadzības var neatbilst partnera vajadzībām un tādos gadījumos visbiežāk veidojas konflikti seksuālajā dzīvē.

Var būt, ka lai arī sadzīvē jūsu attiecības ir pilnīgi harmoniskas, bet seksuālajās attiecībās partnerim nav pieņemamas otra seksuālās vajadzības. Kā piemēru varu minēt situāciju, kur vīrietim ir SMDB seksuālās vēlmes – viņš gūs baudu no pēršanas procesa. Pirmajās attiecībās partnerei tas radīja zināmu interesi, bet laika gaitā pret šādām intīmām attiecībām, kur sākumā viņa tiek pērta, radās aizvien negatīvāka attieksme un laika gaitā seksuālās attiecības tika pārtrauktas.

Katram būtu jāapzinās savas seksuālās vajadzības un jau uzsākot attiecības par tām jārunā ar partneri.

Seksologa pakalpojumi >>>